- směs tvořená z bylinkových listů a natí
- vyvážená sladce zemitá chuť s kořeněnými tóny
- příjemná borovicová vůně
Listy jahody a ostružiny dodávají směsi jemnou, sladce zemitou chuť, která připomíná procházky lesními pěšinami. Borovicové jehličky přinášejí svěží a aromatické tóny, evokující vůni lesa po dešti. List smetánky obohacuje čaj o lehce hořkou, avšak osvěžující chuť, která je skvělým kontrastem k ostatním složkám. Plody černého jalovce pak dotvářejí celkový profil jemnou kořeněnou sladkostí, která zanechává příjemný dozvuk.
Vůně lesa je perfektní volbou pro ty, kteří hledají klid a chtějí si dopřát chvíli pro sebe. Čaj vás svou chutí a vůní přenese do tichého lesa, kde můžete zapomenout na všední starosti a zhluboka se nadechnout čistého vzduchu.
- Bylinková směs, která vás zavede přímo do srdce lesa
- Skvělá volba pro pozdní odpolední chvíle
- Pečlivě a s láskou vybrané bylinky
- Borovice má příznivý vliv na normální funkci dýchací soustavy
Složení: Jahoda list, Ostružina list, Borovice jehlička, Smetánka list, Jalovec černý plod
Příprava: 1-2 čajové lžičky přelejte vroucí vodou (200 ml) a nechejte 5-10 minut odstát. Nálev připravujte vždy čerstvý. Dobrou chuť!
Upozornění: Pijte 1-2x denně po dobu 7 dnů, poté týden vynechejte. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není vhodné pro těhotné a kojící.
Skladování: v suchu, chladu a temnu.
Alergeny: -
Minimální trvanlivost: 18-24 měsíců
Obal: Recyklovatelný papírový sáček s vnitřní fólií a praktickým kolíčkem.
89 Kč
73,55 Kč bez DPH
