3D puzzle
Objevte 3D puzzle, která přinášejí jedinečný zážitek ze skládání prostorových modelů. Na rozdíl od klasických puzzle vznikají po dokončení trojrozměrné stavby, které mohou sloužit také jako originální dekorace nebo sběratelský kousek.
Prostorové puzzle rozvíjejí logické myšlení, prostorovou představivost, trpělivost i schopnost soustředění. Skládání je oblíbenou aktivitou pro děti i dospělé, kteří hledají kreativní způsob trávení volného času.
3D skládačky nabízejí širokou škálu motivů – od známých staveb, dopravních prostředků a zvířat až po technické modely či fantasy objekty. Každý model přináší novou výzvu a radost z dokončeného díla.
Logické puzzle podporují rozvoj jemné motoriky, přesnosti a schopnosti řešit úkoly krok za krokem. Jsou vhodné pro samostatné skládání i společně strávené chvíle s rodinou.
Puzzle pro děti i dospělé představují skvělý dárek pro všechny milovníky hlavolamů, modelů a kreativních aktivit. Hotové modely mohou být krásnou ozdobou dětského pokoje, pracovny nebo obývacího prostoru.
Vyberte si 3D puzzle a užijte si zábavu, při které vznikají originální prostorové modely plné detailů a kreativity.
-
3D PUZZLE STADIUM 3D puzzle Stadion Hitachi Capital Mobility - FC Groningen 111 dílků
3D PUZZLE STADIUM 3D puzzle Stadion Hitachi Capital Mobility - FC Groningen 111 dílků
Skladem - externí sklad
703,31 Kč
581,25 Kč bez DPH
-
STADIUM 3D REPLICA 3D puzzle Stadion Vicarage Road - Watford 59 dílků
STADIUM 3D REPLICA 3D puzzle Stadion Vicarage Road - Watford 59 dílků
Skladem - externí sklad
703,31 Kč
581,25 Kč bez DPH
-
RAVENSBURGER Svítící 3D puzzle Noční edice Harry Potter: Bradavický hrad - Velká síň 643 dílků
RAVENSBURGER Svítící 3D puzzle Noční edice Harry Potter: Bradavický hrad - Velká síň 643 dílků
Skladem - externí sklad
2193,13 Kč
1812,50 Kč bez DPH
-
TREFL BRICK TRICK Travel: Koloseum XL 450 dílů
TREFL BRICK TRICK Travel: Koloseum XL 450 dílů
Skladem - externí sklad
954,09 Kč
788,50 Kč bez DPH
-
RAVENSBURGER 3D Svítící puzzleball Hvězdný globus 190 dílků
RAVENSBURGER 3D Svítící puzzleball Hvězdný globus 190 dílků
Skladem - externí sklad
1102,61 Kč
911,25 Kč bez DPH
-
3D puzzle Vojenský letoun Lockheed F-117 Nighthawk
3D puzzle Vojenský letoun Lockheed F-117 Nighthawk
Skladem - externí sklad
77,50 Kč
64,05 Kč bez DPH
-
RAVENSBURGER 3D Puzzleball Svítící Globus (Zeměkoule) 548 dílků
RAVENSBURGER 3D Puzzleball Svítící Globus (Zeměkoule) 548 dílků
Skladem - externí sklad
1399,06 Kč
1156,25 Kč bez DPH
-
METAL EARTH 3D puzzle Star Wars: First Order Snowspeeder
METAL EARTH 3D puzzle Star Wars: First Order Snowspeeder
Skladem - externí sklad
333,51 Kč
275,63 Kč bez DPH
-
RAVENSBURGER 3D puzzle Lamborghini Huracán Evo oranžové 156 dílků
RAVENSBURGER 3D puzzle Lamborghini Huracán Evo oranžové 156 dílků
Skladem - externí sklad
797,09 Kč
658,75 Kč bez DPH
-
RAVENSBURGER 3D puzzle Kecka Mystický drak 112 dílků
RAVENSBURGER 3D puzzle Kecka Mystický drak 112 dílků
Skladem - externí sklad
676,09 Kč
558,75 Kč bez DPH
-
RAVENSBURGER 3D Puzzleball Star Wars: Hvězda smrti 543 dílků
RAVENSBURGER 3D Puzzleball Star Wars: Hvězda smrti 543 dílků
Skladem - externí sklad
1250,84 Kč
1033,75 Kč bez DPH
-
RAVENSBURGER 3D puzzle Vesmírná raketa Saturn V 504 dílků
RAVENSBURGER 3D puzzle Vesmírná raketa Saturn V 504 dílků
Skladem - externí sklad
1588,13 Kč
1312,50 Kč bez DPH
