Menu
 • hlavička

Tělové a pleťové masky, přírodní pleťová kosmetika

Dopřejte pokožce extra péči se SALOOS® jílovou maskou na obličej, dekolt a celé tělo. Jílová pleťová a tělová maska důkladně vyživuje, čistí, prokrvuje a podporuje detoxikaci.

Nejlepší pleťová maska je z jílu, to se ví. Je přirozeně bohatá na minerály, které mají mimořádně prospěšné účinky pro pokožku. Jíl můžete použít jako masku na dekolt, stehna, břicho nebo namožená záda.

V přírodě se vyskytují různé druhy jílů a každý je něčím výjimečný. Bílý jíl je ideální vyživující maska na obličej pro citlivou pleť. Zelený jíl je nepostradatelný jako hloubkově čisticí maska na obličej proti akné. Marocký jíl skvěle poslouží jako účinná pleťová maska na černé tečky. A červený jíl je perfektní regenerační maska na obličej pro unavenou pleť.

4 Položky

 • Červený jíl 140g

  Povzbuzující pleťová a tělová maska z červeného vulkanického jílu. Nasytí unavenou pleť aktivními minerály pro celkové omlazení.

  cca 3-5 pracovních dní

  187 Kč

  154,55 Kč bez DPH

 • Zelený jíl 140g

  Čisticí pleťová a tělová maska s revitalizujícími účinky. Je ideální pro pravidelnou péči o smíšenou, mastnou a aknózní pleť.

  cca 3-5 pracovních dní

  165 Kč

  136,36 Kč bez DPH

 • Marocký jíl 200g

  Přírodní pleťová a tělová maska se silnými antioxidačními účinky. Důkladně čistí, redukuje maz a bojuje proti černým tečkám.

  cca 3-5 pracovních dní

  199 Kč

  164,46 Kč bez DPH

 • Bílý jíl 100g

  Regenerační pleťová a tělová maska z francouzského bílého jílu. Šetrná pro citlivou pokožku obličeje a těla.

  cca 3-5 pracovních dní

  151 Kč

  124,79 Kč bez DPH

Parametry
Cena

Výrobce

Dostupnost
Hledat text

Prohledat výsledky filtru fulltextem