Menu
  • hlavička

Bio kosmetika Saloos

Historie a vývoj firmy Saloos

Saloos Vám přináší radost, krásu a zdraví už 30 let. Dnes nejoblíbenější a nejpoužívanější aromaterapeutická kosmetika začíná psát svůj příběh v roce 1993. V tomto roce se potkává zakladatel společnosti Saloos Jiří Harašta s vyhlášeným „českým nosem", kapacitou v oboru esenciálních olejů a vonných látek Emilií Trepkovou.

Náhodné setkání se mění v profesionální spolupráci, postavené na využití vůní a dalších blahodárných účinků rostlin na člověka. Dnes je Saloos českou č. 1 v oboru aromaterapeutické biokosmetiky a největším výrobcem masážních olejů. „Naučili jsme lidi mazat se" s nadsázkou vyjadřuje Jiří Harašta a skutečně tomu tak je. Společnost Saloos je nejen významným výrobcem přírodní BIO kosmetiky.

Důležitá je také jeho role v rámci osvěty o účincích přírodních látek a jejich celostního působení na lidské tělo. Saloos je česká rodinná firma se sídlem v srdci jižní Moravy, v Břeclavi. Odborný tým tvoří více než 50 zaměstnanců.
Saloos PLUS

Vaše spokojenost je cílem našeho snažení. Prvotřídní kvalitu výrobků vnímáme jako samozřejmost a dále chceme zvyšovat vaše povědomí o přírodních přípravcích a jejich možném použití. Stejně důležitá je česká certifikace biokvality - CPK BIO , kterou nejlépe vystihuje vyjádření „to nejlepší z přírody". Je spolehlivým vodítkem pro váš správný výběr a garancí složení daného přípravku.

Poslání Saloos

Chceme přinášet radost, pohodu a harmonii do každodenního života. Aromaterapii vnímáme jako jeden z přirozených principů k dosažení duševní a tělesné rovnováhy. S nadšením a současně rozvahou přijímáme nová řešení a ctíme osvědčené postupy, prověřené léty a starými kulturami.

Cíl Saloos

Chceme poskytovat pouze to nejlepší z přírody v nejvyšší biokvalitě. Naším cílem je maximálně spokojený zákazník i příroda. Vážíme si vzácných darů přírody a snažíme se jí za to v nejvyšší možné míře odvděčit. I nadále plánujeme sázet stromy, věnovat se ekologickým obalům a udržitelnosti naší značky.

Máme v plánu také stále podporovat edukativní činnost, abychom šířili povědomí nejen o naší značce, ale především blahodárných účincích přírodních látek pro tělo i duši. Rádi bychom i nadále figurovali jako silný a spolehlivý partner v oboru aromaterapie a aromaterapeutické kosmetiky.

Parametry
Cena

Výrobce

Dostupnost
Hledat text

Prohledat výsledky filtru fulltextem