Menu
  • hlavička

Záclony voálové 3D motiv, záclony 3D, záclony dekorační 3D

Přemýšlíte nad tím, jak jednoduše a hravě oživit vaše okna v kuchyni, předsíni, v dětském pokoji či kdekoli jinde? Pak jste na správném místě.

Krásných záclon si v místnosti všimne každý. Záclona je jemný a nápaditý doplněk, který propůjčí nejen oknu, ale i celé místnosti zcela jedinečnou atmosféru. Vyberte si vzor, který odpovídá vašim preferencím a životnímu stylu.

Nabízíme velké množství voálových záclon s potiskem 3D.

Je to metoda kvalitního tisku Sublimace - nejekologičtější způsob barvení textilií . Tyto inkousty po zaschnutí na nosném médiu mají schopnost při vysoké teplotě okamžitě změnit skupenství z pevného na plynné – proces sublimace.

Používané polymerní materiály k obarvení jsou schopny dočasně za vysoké teploty změnit vnitřní strukturu a pojmout tak pigmenty obsažené v plynu. Po ochlazení materiálu je tak barva zafixována ve vnitřní struktuře, nikoliv na povrchu materiálu, jak je tomu u jiných technologií. Materiál se ochladí , částice jsou zmrazeny a zůstávají obarveny navždy .

Barva nesmrdí a není škodlivá pro lidi s alergiemi . Sublimace barvení je považován za jeden z nejvíce šetrné k životnímu prostředí , čisté a udržitelné způsoby čerpání syntetické tkaniny . Navíc samotné syntetické tkaniny jsou velmi pevné a odolné , což znamená, že naše výrobky vám budou sloužit po dlouhou dobu.

Odstíny barev u fotografií zboží nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.Tolerance produktů může být cca +- 1-3 cm.

Ukázka záclony dle zvoleného obrázku

 

motiv 

1090 položek

Parametry
Cena

Výrobce

Dostupnost
Hledat text

Prohledat výsledky filtru fulltextem