Menu
  • hlavička

Věnce

Proutěné, slaměné i polystyrenové věnce, které využijete k celoročnímu aranžování a zútulní každý domov.
Ať už si zvolíte hotový věnec, nebo korpus, který si dozdobíte dle svého vkusu a fantazie, bude vám dělat příjemného společníka po celý rok. Věnce jsou oblíbenou a nestárnoucí dekorací nejen v interiérech, ale i exteriérech. Vyniknou na stolech, na stěnách i dveřích.

Přinášíme pár tipů, kdy a jak věnce využít a nazdobit:

Adventní věnec nás doprovází celým prosincem. Nesmí na něm chybět svíčky, díky kterým symbolicky odpočítáváme čtyři týdny adventu, kdy se připravujeme na Vánoce. Během zimního období nám interiér můžou zdobit i jiné věnce, třeba zasněžené umělým sněhem, které nám zpříjemní pobyt doma.

Na jaro se pak těší většina z nás, a tak vánoční věnce vyměníme za ty velikonoční a jarní, které hrají pestrými a veselými barvami. Můžou se ozdobit květy, stuhami i dekoracemi a figurkami, které jsou pro Velikonoce typické - vajíčky, kuřátky a zajíčky.

Létem nás provedou slaměné věnce, kterým bude slušet květinové dozdobení. Oblíbené jsou v této části roku jsou i věnce, ozdobené ve vesnickém, provence nebo folklorním stylu.

S ubývajícími slunečními paprsky a příchodem chladnějších měsíců máme v oblibě tvořit věnce z darů podzimní přírody - z kaštanů, žaludů, mechu a listí. Nastává také období Dušiček, pro které jsou dekorační věnce typické a téměř magické - symbolizují koloběh života.

7 položek

Parametry
Cena
Dostupnost
Hledat text

Prohledat výsledky filtru fulltextem