Black out 3D komplet závěsů 2x 145x250cm Květy růže

Black out 3D komplet závěsů 2x 145x250cm Květy růže

Black out ušité závěsy v rozměru 2x š145xv250cm ( prodává se jako komplet ). Můžeme za příplatek 120 Kč ušít i jiný rozměr - výšku závěsu. Závěs je ušitý na řasící pásce a můžete zavěsit na tunel nebo háčky.

  • Cena: 3304,96 Kč
  • Cena: 3999 Kč s DPH

Dostupnost: Zakázková výroba cca 3-5 týdnů

Výrobce: ART-EU

Tyto produkty jsou vyráběny na přání zákazníka a bude požadována min. záloha ve výši 50% nebo uhrazení zboží předem. Nelze vrátit ani v lhůtě 14dnů - výroba na přání zákazníka.

Je to metoda kvalitního tisku Sublimace - nejekologičtější způsob barvení textilií . Tyto inkousty po zaschnutí na nosném médiu mají schopnost při vysoké teplotě okamžitě změnit skupenství z pevného na plynné – proces sublimace.
Používané polymerní materiály k obarvení jsou schopny dočasně za vysoké teploty změnit vnitřní strukturu a pojmout tak pigmenty obsažené v plynu. Po ochlazení materiálu je tak barva zafixována ve vnitřní struktuře, nikoliv na povrchu materiálu, jak je tomu u jiných technologií. Materiál se ochladí , částice jsou zmrazeny a zůstávají obarveny navždy .
Barva nesmrdí a není škodlivá pro lidi s alergiemi . Sublimace barvení je považován za jeden z nejvíce šetrné k životnímu prostředí , čisté a udržitelné způsoby čerpání syntetické tkaniny . Navíc samotné syntetické tkaniny jsou velmi pevné a odolné , což znamená, že naše výrobky vám budou sloužit po dlouhou dobu .

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info