Black out 3D závěsy S9185 2x145x260cm

Black out 3D závěsy S9185 2x145x260cm

Black out závěsy ušité v rozměru 2x š145xv260cm ( prodává se jako komplet ). Můžeme za příplatek 120 Kč ušít i jiný rozměr - výšku závěsu či šíři. Závěs je ušitý na řasící pásce a můžete zavěsit na slabší tunel, žabky nebo háčky. Složení: 100% Polyester. Praní na 30°C.

  • Cena: 4461,98 Kč
  • Cena: 5399 Kč s DPH

Dostupnost: Zakázková výroba cca 3-5 týdnů

Výrobce: ART-EU

Dodací lhůta cca 3-5 týdnů

Tyto produkty jsou vyráběny na přání zákazníka a bude požadována min. záloha ve výši 50% nebo uhrazení zboží předem. Nelze vrátit ani v lhůtě 14dnů - výroba na přání zákazníka.

Je to metoda kvalitního tisku Sublimace - nejekologičtější způsob barvení textilií . Tyto inkousty po zaschnutí na nosném médiu mají schopnost při vysoké teplotě okamžitě změnit skupenství z pevného na plynné – proces sublimace.

Používané polymerní materiály k obarvení jsou schopny dočasně za vysoké teploty změnit vnitřní strukturu a pojmout tak pigmenty obsažené v plynu. Po ochlazení materiálu je tak barva zafixována ve vnitřní struktuře, nikoliv na povrchu materiálu, jak je tomu u jiných technologií. Materiál se ochladí , částice jsou zmrazeny a zůstávají obarveny navždy .

Barva nesmrdí a není škodlivá pro lidi s alergiemi . Sublimace barvení je považován za jeden z nejvíce šetrné k životnímu prostředí , čisté a udržitelné způsoby čerpání syntetické tkaniny . Navíc samotné syntetické tkaniny jsou velmi pevné a odolné , což znamená, že naše výrobky vám budou sloužit po dlouhou dobu.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info