Panel uživatele

Roleta na okno TX Malůvka

 Roleta na okno TX Malůvka

Římská roleta vyrobená z dekorativních tkanin s nejmodernějšími vzory je moderní a stylovou formou dekorace oken. Vyznačuje se zašívanými horizontálními tunely na neviditelné straně ( na zadní straně látkové rolety ), uvnitř kterých jsou umístěny podpěry (výztužné tyče ). Jejich účelem je řádně zpevnit tkaninu, díky čemuž je po složení žaluzie uspořádána rovnoběžně. SAMI SI ZVOLÍTE ROZMĚR . Uvedená cena se týká 1 kusu rolety zvoleného modelu a individuálních Vámi uvedených rozměrů. Římskou roletu lze objednat v libovolné velikosti: šířka: min. 50 cm - max. 150 cm. Výška / délka: min. 100 cm - max. 260 cm. MARETIÁL MIKRO : Na jedné straně je jemně lesklý jako satén a na druhé straně úplně matný (vzor je vytištěn na matné straně). Tkanina s hustou vazbou, vzdušná a částečně propouštějící světlo. MATERIÁL OPÁL - Polyester, hustá matná tkanina s matnou vazbou účinně chrání před nadměrným světlem ( ale není úplně zatemněna jako typu blackout ). Do rámečku Rozměry na míru - napíšte Váš rozměr a zda má být řetízek ( vytahovací mechanismus ) na pravé či levé straně. Neinvazivní upevnění na okenním rámu. K šířce skla se obvykle přidá přibližně cca 2 cm, tak aby roleta překrývala trochu okenního rámu, aniž by zavadila o kliku, zatímco výška rolety se obvykle shoduje s výškou rámu. Při objednání výšky poskytujeme rozměr od horní do spodní hrany žaluzie z viditelné strany. Tato výška závisí na vybraném druhu tkaniny, obvykle však činí asi 30 cm.Neinvazivní instalace na okenní křídlo: Speciální nastavitelné svorky umožňují neinvazivní instalaci rolety na okenní křídlo pro okna z PVC, hliníku i dřevěná okna. Počet úchytů v sadě v závislosti na šířce závěrky: do 100 cm - 2 ks, 101 - 150 cm - 3 ks. Hlavní fotografie ukazuje římskou roletu ( vyrobenou z materiálu Micko) v příkladném uspořádání, přibližně 150 cm široká a přibližně 260 cm vysoká. V závislosti na objednané velikosti žaluzie je vzor z prezentovaného úplného designu oříznut. Pošleme návrh ke schválení. Lze koupit i polštářek, povlak na polštářek, závěsy. Fotky viz níže.

1029 Kč s DPH

850,41 Kč

Dostupnost: cca 2-3 týdny zakázková výroba

Výrobce: TX - Vyrobeno v EU

Toto zboží je vyráběno na zakázku podle Vašich rozměrů a nelze ho vrátit v lhůtě 14 dnů nebo zboží nepřevzít !!

Systém římských rolet, který nabízíme, ma pouze korálkový kazetový mechanismus, který díky mnohaletým zkušenostem zaručuje jejich nejvyšší kvalitu. Uvedená cena zahrnuje kompletní roletu s látkou, mechanismus (spolu s korálkovým řetězem) a vybrané montážní konzoly .

Rozměrová tolerance výrobků vyrobených z tkanin je +/- 2 cm na délku a šířku. Rozpětí chyby v rozměrech je výsledkem vlastností materiálu. Barvy zobrazené na obrazovce se mohou mírně lišit od skutečných. Důvodem je nastavení a kalibrace aktuálně používaného monitoru.

Alternativní produkty

Poštovné již od 70 Kč a nad 1600 Kč poštovné a balné zcela zdarma

zasilame na slovenskokurýr

více zde

posta

 

logo

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info