Panel uživatele

Dekorační zrcadlo akrylové - Daisy 120cm

Dekorační zrcadlo akrylové - Daisy 120cm

Velmi účinné zrcadlo složené ze 217 prvků s tloušťkou 3mm, uspořádaných ve tvaru harmonické skleněné tabule na stěně. Pro elegantní interiéry krásně oživuje a opticky zvětšuje místnost. Výrobek je vyroben z akrylátu (nerozbitné zrcadlo). Různorodé a vymyšlené tvary zrcadel poskytují neomezené dekorativní možnosti. Zrcadlo je doplněno o formu ( šablonu ), které umožňují přesně aplikovat jednotlivé prvky. Dodací lhůta je cca 14 dní.

3645 Kč s DPH

3012,40 Kč

Dostupnost: cca 14 dní

Výrobce: FXS

Materiál: Dekorativní zrcadla jsou vyrobeny z italského akrylového skla. Zrcadla jsou lehké, nerozbitné a odraz v nich je mírně zkreslený. Tyto zrcadla jsou vhodné pouze pro dekorační účely.

Ochrana materiálu a montáž: zrcadlo na stěnu aplikujete jednoduše, a to pomocí silné oboustranné lepicí pásky, která je umístěna na zadní straně zrcadla. K tomu, abyste dosáhli dokonalý a přesný ornament Vám pomůže šablona a návod, který najdete v balení. Na povrchu zrcadla je také nalepena ochranná fólie, díky které se zrcadlo v krabici nijak nepoškrábe. Po umístění zrcadla na stěnu doporučujeme tuto ochrannou fólii ze zrcadla odlepit.

Balení: dáváme si záležet na tom, abyste zboží, které si objednáte, obdrželi bez poškození. Zrcadla proto balíme do hrubé kartónové krabice.

Poštovné již od 70 Kč a nad 1600 Kč poštovné a balné zcela zdarma

zasilame na slovenskokurýr

více zde

posta

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info