Stanex polštáře a kapny řady Royal

Stanex polštáře a kapny řady Royal

Řada ROYAL je vhodná na celoroční využití. Skládá se ze dvou vrstev dutých vláken, mezi nimiž vzniká vzduchová kapsa. Díky tomu poskytuje příjemnou hřejivost a současně lehkost. Na vávěr je polštář, kapna nebo dětský set do postýlky.

  • Cena: 387,60 Kč
  • Cena: 469 Kč s DPH

Dostupnost: cca 10 dní

Výrobce: STX-ČR

Luxusní prošívané přikrývky a polštáře pro Vás vyrábíme již přes 25 let. Zpracovávají se dle nejnovějších technologií a pro svoji měkkost a lehkost jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Povlak tvoří příjemné polyesterové hedvábí nebo kvalitní bavlna a náplň přikrývek je složena z dutých konjugovaných vláken 100% značkového polyesteru. Tato lehká vzdušná vlákna mají dobré izolační vlastnosti a vytvářejí prostředí nevhodné pro výskyt prachových roztočů. Měkkost a nadýchanost u polštářů zajišťuje kvalitní náplň tvořená z PES kuliček. Díky použitým materiálům jsou veškeré naše polštáře a deky antialergické.

Pro naše zákazníky vyrábíme prošívané přikrývky a polštáře ve třech řadách.

CLASSIC – vhodné do teplejších měsíců. Povlak je vyroben z kvalitní bavlny. U této řady máte možnost si zdarma objednat nejen v klasickém bílém provedení, ale také v jakémkoliv barevném dezénu ze sekce ložní soupravy. Není nutné ji povlékat.

ROYAL - je vhodná na celoroční využití. Skládá se ze dvou vrstev dutých vláken, mezi nimiž vzniká vzduchová kapsa. Díky tomu poskytuje příjemnou hřejivost a současně lehkost.

THERMO - Luxusní řada vhodná pro zimní měsíce a náročnou klientelu. Dvě silné vrstvy dutých vláken, mezi nimiž vzniká vzduchová kapsa, zajišťují maximální hřejivost a současně lehkost a stálou nadýchanost.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info