Roletky římské látkové a voálové

11 položek

Římské roletky látkové a voálové, které najdete v této kategorii, patří k velmi oblíbeným produktům zákazníků e-shopu Bytovytextil.com. Po dohodě je možné ušít roletky i z dalších materiálů a odlišné velikosti než je zde uvedeno.

Víte, že záclony a závěsy vůbec není třeba stahovat do boku vedle okna? Pokud namísto klasických dekorací zvolíte římské rolety, budete mile překvapeni jejich praktičností, variabilitou a rozmanitostí stylů. Pro římské rolety si můžete navolit různé materiály, různé typy ušití i různé ovládací mechanismy. Hodí se jak pro záclony, tak i pro závěsové látky. Vaše římské rolety díky tomu mohou vypadat pokaždé jinak - někdy třeba moderně a technicistně, do jiných místností zase romanticky a načechraně. Římské rolety mohou plnit stejně praktickou úlohu jako záclony a závěsy, nebo je v interiéru můžete využít i jako příjemný estetický prvek.

  • roletky z organzy
  • roletky voálové
  • roletky luxusní

Oživte svůj interiér také dalšími módními doplňky z naší nabídky. Inspiraci jistě najdete v sekci Řasící stuhy

Odstíny barev u fotografií zboží nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.Tolerance produktů může být cca +- 1-2 cm .

Návod jak pečovat správně o bytový textil naleznete zde

 

Výrobce:

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info