Vůně do bytu

28 položek

Esenciální vonné oleje

Líbí se vám provoněná domácnost? Vyberte si v našem e-shopu www.bytovytextil.com příjemné esenciální vonné oleje, vonné tyčinky či vosky nebo aroma difuzéry a vonné sáčky s logem Rentex. Škála našich výrobků je pestrá, vyberete si u nás rozmanité vůně do interiéru vašeho bytu nebo kanceláře a také vonné dárky pro radost vašich blízkých. Vůně našich kvalitních esenciálních olejů a difuzérů vás mohou provázet každým dnem.

Víte, že každému slunečnímu znamení odpovídá i určitá vůně? Inspiraci vám nabízíme v našem e-shopu. Máme pro vás připraveny vonné oleje zvěrokruh pro všech 12 znamení.

Jak nedat šanci otravnému hmyzu? Ideálním řešením jsou naše vonné oleje repelent. Esenciální oleje využívají nejrůznější aroma, jako třeba citrón a mandarinku. Používají se do aromalampy, stačí jen pár kapek.


Aroma difuzéry

Chcete mít dokonale provoněný byt? Pak využijte nabídku našich difuzérů. Difuzéry vůně je přírodní aroma v podoběu skleněné lahvičky s vonnou esencí. Do otvoru této lahvičky vkládáme tyčinky z přírodního ratanu, po kterých vonná esence vzlíná a následně se uvolňuje do celého bytu.

Náplň difuzéru tvoří čistě přírodní éterické oleje - nabízíme lahvičky o objemu 30ml. Veškeré výpary nijak neovlivňují kvalitu ovzduší a nepronikají zde žádné škodlivé látky.

Výrobce:

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info