Parafínové svíčky - různé druhy

17 položek

V naší nabídce krásných a ručně vyráběných svíček naleznete i tradiční parafínové svíčky. Nabízíme vám velké množství tvarů, včetně kostek, jehlanů nebo válců. Parafinové vonné svíčky (lampióny) vynikají příjemnými vůněmi a rozličnými motivy. Jsou skvělým dárkem například k svátku zamilovaných, narozeninám nebo jen tak pro radost

Parafín je k výrobě svíček využíván již po stovky let a nevyužívanějším materiálem stále zůstává. V našem eshopu naleznete obrovský výběr mnoha typů svíček od jejich předního výrobce - společnosti Rentex. Velmi oblíbenými variantami jsou vonné svíčky s valentýnskou tématikou, svíčky dle znamení zvěrokruhu či tzv. vonné lampiony. Jedinečným dárkem za skvělou cenu jsou dárkové sety rustikálních parafínových svíček v balíčku s tříbarevnými svíčkami. Společnost Rentex je českým výrobcem parafínových svíček a to i ve velmi netradičních provedeních. Neopomeňte vonné svíčky s kávou a mušlemi či čtyřknotové svíčky ve tvaru misky.

Pokud si nedovedete představit svou domácnost bez desítek krásných svíček, tak si jistě vyberete z klasických a zákazníky preferovaných tvarů, jako je pyramida, koule, šestihran či kvádr.

Zapálenou svíčku nenechávejte bez dozoru. Je-li knot svíčky delší 5 mm, zkraťte jej. Vyhýbejte se průvanu. Skladujte mimo dosah dětí.

Návod na bezpečné použití svíček zde

 

Výrobce:

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info