Palmové svíčky

26 položek

Palmové svíčky


Hledáte krásný dárek nebo zajímavou dekoraci do bytu? Líbit se vám budou naše ojedinělé palmové svíčky. Pořídíte u nás klasické tvary svíček zhotovených z palmového vosku i netradiční tvary, jako je jehlan, váleček nebo kostka. Palmové vonné svíčky se vyznačují příjemnou, přirozenou vůní a paleta jejich barevného provedení je velmi pestrá.

Palmové svíčky patří mezi stále oblíbenější variantu vonných svíček od společnosti Rentex. Využití palmového vosku zajišťuje jedinečné vlastnosti, které ocení nejen milovník přírodních vůní. Každá palmová svíčka je originálem, protože využitý vosk má jedinečnou texturu, pro palmové svíčky specifickou. Dlouhá doba hoření, vosk, který nestéká, i díky těmto vlastnostem si palmové svíčky zamilujete.

V našem eshopu naleznete palmové svíčky všech typů, barev a vůní. Nabízíme dárkové sady vhodné pro všechny významné události či vyhledávané klasické tvary. Svíčky ve tvaru kvádru, jehlanu, šestihranu, válce, kostky či menší kostičky se hodí pro každodenní užívání a stanou se nepostradatelnou součástí vašeho domova.

  • palmové svíčky ve skle

Zapálenou svíčku nenechávejte bez dozoru. Je-li knot svíčky delší 5 mm, zkraťte jej. Vyhýbejte se průvanu. Skladujte mimo dosah dětí.

Návod na bezpečné použití svíček zde

 

Výrobce:

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info