Dekorační svíčky - znamení zvěrokruhu

12 položek

12 originálních znamení zvěrokruhu

AQUARIUS / VODNÁŘ - má originální, pohotové myšlení a velké tvůrčí schopnosti. Je důmyslný, vynalézavý, pečlivý, chytrý a vytrvalý. Výborně vládne slovem, je velmi přímý a otevřený.

PISCES / RYBY - oplývají uměleckým či matematickým nadáním. Jsou empatické, obětavé a vždy připravené pomoci druhým. Jsou citlivé a mají smysl

ARIES / BERAN - má nevyčerpatelný optimismus. Míří přímo k dosažení svých cílů. Je nadán výjimečnými organizačními a vůdčími schopnostmi. Je vynalézavý, duchapřítomný, bystrý, čilý, otevřený a přímý.

TAURUS / BÝK - má zdravý úsudek, drží se konkrétních dat a vychází ze zkušeností. Je vytrvalý, pilný, své projekty vždy dokončí.

GEMINI / BLÍŽENCI - zůstávají stále mladí, jsou svobodní a nikdo je nemůže vlastnit. Jednají plánovitě a racionálně. Jsou rychlí, bystří, vynalézaví, věcní, kritičtí, logičtí a výrazně intelektuální. Jsou dobří komunikátoři a velmi zvídaví.

CANCER / RAK - upřednostňuje pocity a city před fakty. Má bohatou fantazii a představivost. Je empatický, přizpůsobivý a konzervativní. Má výjimečnou paměť. Vždy je připraven pomoci ostatním.

LEO / LEV - má schopnost vidět věci z nadhledu. Oplývá klidným, sebejistým a rozhodným jednáním. Je velkorysý, poctivý a má schopnost získat druhé na svou stranu.

VIRGO / PANNA - má schopnost plánovat a vytyčovat cíle. Je manuálně zručná, vysoce racionální a má smysl pro řád. Je spolehlivá, pragmatická, ale přizpůsobivá.

LIBRA / VÁHA - mají tvůrčí schopnosti, umí se vyjadřovat a jsou výborní komunikátoři. Důležitý je pro ně kontakt s lidmi. Neustále srovnávají a posuzují. Jsou tolerantní.

SCORPIO / ŠTÍR - se snaží proniknout k jádru problému. Mívá velkou výdrž, silnou vůli a pronikavou inteligenci. Je velmi důsledný, vytrvalý, rozhodný, cílevědomý, vnímavý a bystrý.

SAGITTARIUS / STŘELEC - se raduje z pohybu a akce. Je snadno inspirován a motivován. Je obklopen štěstím a úspěchem. Je tolerantní, otevřený, upřímný a optimistický.

CAPRICORN / KOZOROH - stojí vždy pevnýma nohama na zemi. Je jedním z nejstabilnějších znamení zvěrokruhu. Kozoroh je velmi pilný, přesný, rozvážný vytrvalý, stálý, neúnavný a důsledný, nechybí mu velká soustředěnost. Je obdařen praktičností a šetrností.

Výrobce:

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info