Menu
  • hlavička

Polštáře

Všechny plněné polštáře mají vak s náplní, který lze před praním vyjmout.
Vak u polštáře Standard Plus, Luxus Comfort, Luxus Supra a Exclusive je opatřen suchým zipem na doplňování a upravování množství náplně.
Na titulní straně je uveden základní rozměr 70/90.
V detailu zboží jsou nabízeny atypické rozměry polštářů a na Vaše přání Vám ušijeme polštáře i jiných rozměrů než máme v základní nabídce.

Dále nabízíme i polštáře s ALOE VERA pro uklidňující a regenerační účinky.

  • polštářky malé
  • polštář s Aloe Vera
  • polštář Antistress
  • polštář Luxus

Prohlédněte si také naše další výrobky, které pomohou oživit a zpříjemnit Váš spánek kapny a peřiny nebo Matracové chrániče

 

AntiStress

V této kategorii naleznete protialergické přikrývky s povrchovým materiálem AntiStress s vetkanými jemnými carbonovými vlákny v několika rozměrech a gramážích. Carbonové vlákno slouží k odvodu statické elektřiny, napětí a tím přispívá k uvolnění těla a klidnému, ničím nerušenému spánku. Přikrývky obsahují velmi jemné a kvalitní dutinkové komorové pojené plně protialergické duté vlákno. Díky tomuto vláknu se přikrývka obemkne kolem těla spícího člověka a přispěje k pohodlnému spánku.

Aloe Vera

Přikrývky a polštáře Aloe Vera jsou plně protialergické. Povrchovým materiálem je 100% polyester, mikrovlákno s výtažky z rostliny Aloe Vera. Aloe Vera příznivě působí na lidskou pokožku, má schopnost zmírňovat bolesti kloubů a svalů. Během užívání postupně uvolňuje extrakty ze svých vláken, které mají výrazný antibakteriální efekt, tudíž bezpečně zaručí hubení bakterií a roztočů.

Parametry
Cena

Výrobce

Dostupnost
Hledat text

Prohledat výsledky filtru fulltextem