Panel uživatele

Peřiny, kapny, přikrývky

64 položek

Prošívané přikrývky Standard, Luxus a Exclusive jsou vhodné pro celoroční období
+ odlehčené varianty Standard a Luxus pro letní období.
Přikrývka Luxus Supra je určena pro zimní období.
Přikrývka Praktik, díky své kontrukci, lze využít na celoroční, letní i zimní období. Na titulní straně je uveden základní rozměr 135/200, 240/200 (Luxus francouzská).
V detailu zboží jsou nabízeny atypické rozměry přikrývek a na Vaše přání Vám ušijeme přikrývky i jiných rozměrů než máme v základní nabídce.

Dále nabízíme i kypny ( přikrývky ) s ALOE VERA pro uklidňující a regenerační účinky.

  • kapny a přikrývky dětské d malé postýlky
  • kapny a přikrývky celoroční
  • kapny a přikrývky zimní
  • kapny a přikrývky letní
  • kapny a přikrývky francouzských rozměrů

Prohlédněte si také naše další výrobky, které pomohou oživit a zpříjemnit Váš spánek Polštáře nebo Matracové chrániče

 

AntiStress

V této kategorii naleznete protialergické přikrývky s povrchovým materiálem AntiStress s vetkanými jemnými carbonovými vlákny v několika rozměrech a gramážích. Carbonové vlákno slouží k odvodu statické elektřiny, napětí a tím přispívá k uvolnění těla a klidnému, ničím nerušenému spánku. Přikrývky obsahují velmi jemné a kvalitní dutinkové komorové pojené plně protialergické duté vlákno. Díky tomuto vláknu se přikrývka obemkne kolem těla spícího člověka a přispěje k pohodlnému spánku.

 

Aloe Vera

Přikrývky a polštáře Aloe Vera jsou plně protialergické. Povrchovým materiálem je 100% polyester, mikrovlákno s výtažky z rostliny Aloe Vera. Aloe Vera příznivě působí na lidskou pokožku, má schopnost zmírňovat bolesti kloubů a svalů. Během užívání postupně uvolňuje extrakty ze svých vláken, které mají výrazný antibakteriální efekt, tudíž bezpečně zaručí hubení bakterií a roztočů.

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit: