Menu
  • hlavička

Flanelové povlečení, hřejivé povlečení, mikroflanelové povlečení, mikroplyš

Hledáte povlečení pro chladnější měsíce v roku? Pak jste v sekci Flanelové povlečení správně. Flanelové povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny z hustě tkané látky o vyšší gramáži, která je navíc upravena „počesáním". Tím je vytažen jemný vlas na povrch látky, což dělá z flanelu nejen materiál hebký na dotyk, ale navíc příjemně hřející. Flanelové povlečení si pochopitelně zachovává všechny vlastnosti bavlny. Nabízíme širokou škálu barev a motivů:

  • flanelové ložní povlečení
  • mikroplyšové ložní povlečení
  • barevné vzory

Je Vám v noci chladno a nemá Vás kdo zahřát? Spolehněte se na flanelové povlečení nebo mikrovlákno ( mikroplyš), které je velmi heboučké... Flanelové povlečení je vysoce hřejivé a je vyrobeno z kvalitní bavlny. Je velmi hebké a jako příjemně teplé povlečení je vhodné do chladnějších místností. Nabízíme vám flanelové povlečení a soupravy v moderních vzorech, oblíbených motivech a v různých barvách a velikostech.

U zboží, které je označeno jako " ATYP " je možné ušít atypický rozměr. Podobně jako u zboží v kategoriích Bavlněné povlečeníPovlečení s efektem 3D

Parametry
Cena

Výrobce

Dostupnost
Hledat text

Prohledat výsledky filtru fulltextem