Panel uživatele

Bavlněný satén s 3D efektem, 3D ložní povlečení, povlečení s 3D motivem

218 položek

Bavlněný satén je tkanina utkaná z bavlněných přízí do atlasové vazby. Jedná se o 100% bavlnu z dlouhých česaných přízí. Vyberte si z naší nabídky povlečení z bavlněného saténu s 3D efektem.

  • 3D povlečení s efektem 160x200cm + 2x70x80cm
  • 3D povlečení s efektem na francouzskou deku 220x200cm + 2x70x80cm
  • 3D povlečení s motivem květinových vzorů
  • 3D povlečení s motivem zvířat
  • 3D povlečení Interlock

 

Moderní materiál - Interlock

je to 100% Polyester příjemný na dotek, v povlečení se nepotíte a není Vám zima. Podobný materiál saténu.

 

CO JE TO MIKROVLÁKNO

Mikrovlákno, jak už je z názvu patrné, tvoří velmi malá vlákna (jemnější, než 1 tex), která jsou ještě tenčí, než přírodní hedvábí. Pro představu, například bavlněné vlákno je v porovnání s mikrovláknem až 3x hrubší, vlna pak dokonce 4x. Mikrovlákno je vyrobeno z polyesteru, jedná se tedy o chemicky vyrobené vlákno, avšak technologií, která popírá všechny předsudky o tzv. "umělinách".

 

VÝHODY MIKROVLÁKNA

 

Nejvýznamnější výhodou mikrovlákna je, že díky velmi jemné struktuře umí udržet teplo a pohodu, budete překvapeni jeho extrémní hřejivostí. Kvalita tohoto materiálu se také projeví jeho hebkostí a úžasnou jemností.

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi hustě pletený materiál je u něho omezena prostupnost pylů a roztočů. Ti z vás, kteří obchází péřové lůžkoviny velkým obloukem, skutečně nemusí mít strach. Materiál je velmi stálý a i po mnohočetném vyprání jsou barvy jasné a zářivé. Jemné chloupky necuckatí a po dlouhou dobu si ponechávají stále stejný vzhled i charakter.

 

 

Rádi děláte svůj domov krásnějším? Vybírejte z naší nabídky Komplety dlouhé nebo Záclony a panely provázkové

 

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit: