Bavlněné povlečení

59 položek

Příjemný a nerušený spánek přináší ložní povlečení vyrobené z přírodních materiálů a mezi nejoblíbenější povlečení rozhodně patří to bavlněné. Nabízíme kvalitní bavlněné povlečení vyrobené ze 100% bavlny, které jsou velmi příjemné na dotek a dokonale absorbují vlhkost. Vybírejte trvanlivé povlečení z bavlny z mnoha vzorů, motivů a barev.

U zboží, které je označeno jako " ATYP ", je možné ušít i atypický rozmě či povlak na polštář, kapnu nebo povlak na malé polštářky

  • bavlněné povlečení barevné
  • bavlněné povlečení vyšívané
  • bavlněné povlečení se vzorem

 

Bavlněné povlečení v úpravě renforcé

Nabízíme vám extra jemné bavlněné povlečení v úpravě - renforcé, což je hustě tkané bavlněné plátno střední hmotnosti s gramáží 150-160 g/m², vyráběné z česaných extra dlouhých vláken a je macerováno, tedy upraveno tak, aby bylo odolnější, jemnější a měkčí, aby lépe drželo barvu, nesráželo se a nevybledlo na světle.

Ložní prádlo z perkálu je velmi trvanlivé, nenáročné na údržbu, dobře se žehlí a snáší mnohonásobné praní, je hygienické, výborně saje vlhkost a rychle se přizpůsobuje teplotě těla. V zimě Vás ložní prádlo z perkálu zahřeje svým něžným objetím a v létě Vám daruje svěžest. Perkál je velmi hustá tkanina, skrz kterou nepronikne ani to nejtenčí pírko.

 

Výrobce:

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info