Panel uživatele

Klenoty, šperky, bižuterie ruční výroby

914 položek

Český výrobce šperků pocházející z Jablonce nad Nisou. Právě zde, v srdci Jizerských hor, které jsou nedílnou součástí pohádkového Křišťálového údolí, vznikají ručně vyráběné šperky zdobené českými krystaly.

Navazujeme na místní letitou tradici výroby a na trhu se pohybujeme již více než 30 let. Jsme největší český výrobce šperků a bižuterních komponentů. Náš tým tvoří špičkoví pracovníci, kteří pro Vás vymýšlí nové a okouzlující šperky pro každou příležitost, dbají na vysokou kvalitu všech našich produktů a na osobní přístup pro naše zákazníky. Všechny produkty vyrábíme ručně a dáváme jim lásku a péči, jakou si zaslouží, aby mohly společně s Vámi zdobit svět.

Materiály

Díky pečlivému výběru všech použitých materiálů se nemusíte u našich produktů bát nepříjemných zkušeností. Při výrobě šperků používáme osvědčené a zdravotně nezávadné slitiny mědi a zinku neboli mosaz. Řetízky jsou pak vyrobeny z chirurgické oceli. Tyto materiály nerazaví, nečernají a jsou hypoalergenní. Navíc se v našich produktech nenachází olovo, nikl ani kadmium – tedy látky způsobující většinu alergických reakcí. Nad použitými materiály máme 100% kontrolu, protože veškerá výroba probíhá pod naší střechou. Můžete tak svůj oblíbený kousek nosit každý den.

Design

Hledáte šperky, které budete hrdě nosit každý den, nebo snad něco speciálního, čím se blýsknete na společenských akcích? Naše návrhářky tvoří nejen šperky podle poslední módy, umí také skvěle vystihnout nadčasovost či vzpomínku na léta již minulá. Můžete si tak vybrat kousek, který perfektně reflektuje dnešní svět, nebo vsadit na nestárnoucí jemnou krásu podle vzorů tradiční jablonecké bižuterie. Samotný návrh je však pouze pomyslnou startovní čárou. Než se šperk dostane ke svému majiteli, projde napříč celou naší firmou, kde se dostane do šikovných rukou jednotlivých pracovníků. Ti za pomoci nejrůznějších technik vytvářejí opravdové umělecké dílo.

Galvanizace

Povrchová úprava rozhoduje o vizuální podobě šperku, ale také mu dodává vlastnosti, díky kterým je možné jej nosit třeba každý den. Galvanizace je proces, kdy za pomoci elektrického proudu je každý výrobek trvale pokrýván tenkou vrstvou jiného kovu. My pro tyto účely využíváme zejména 24karátové zlato a platinu. Díky této úpravě jsou šperky lesklejší, odolnější a navíc také hypoalergenní. Na rozdíl od méně kvalitní bižuterie nebo stříbra, produkty ošetřené galvanizací nečernají. Pokud se o své šperky budete správně starat, vydrží Vám o poznání déle než levné náhražky.

 

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Poštovné již od 70 Kč a nad 1600 Kč poštovné a balné zcela zdarma

zasilame na slovenskokurýr

více zde

posta

 

logo

 

 

katalog česko

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info