Panel uživatele

Bezdotykové odpadkové koše

22 položek

Bezdotykový odpadkový koš zaručuje maximální hygienu a jednoduchost ovládání. Můžete mít plné ruce odpadků, víko koše se automaticky otevře a po vhození i zavře. Tento systém je velmi hygienický a zajistí snížení výskytu bakterií. Otevírání a zavírání koše Helpmation je řízeno chytrým čipem.

Výrobky značky HiMAXX jsou produkty současné doby využívající nejmodernějí inovativní technologie v praxi. Vyznačují se jednoduchou obsluhou, ergonomickým zpracováním. Mezi základní technologie použité v produktech HiMAXX patří bezdotyková "TouchLess" senzorová čidla umožňující práci a ovládání produktů HiMAXX bez fyzického kontaktu. Díky tomu, produkty HiMAXX, splňují vysoké nároky pro čistotu prostředí, desinfekci a brání šíření bakterií nebo virózních chorob.

Současná modelová řada obsahuje produkty HiMAXX Bin. Tato oblast produktů obsahuje senzorové odpadkové koše, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a to z nerezové oceli a z kvalitních plastů. Používání košů HiMAXX Bin je zcela automatizováno s využitím HiMAXX TouchLess senzorů, které jsou řízeny elektronickou logickou jednotkou HiMAXX Chip.

Veškeré ovládání víka koše je pomocí elektroniky zajištěno tak, aniž byste se jej dotknuli. Stačí pouze přiblížit ruku, nebo nějaký předmět k víku koše, a ten se díky senzorům hladce otevře. Po vložení odpadků do koše se víko samo za pár sekund i uzavře. Odpadkové koše HiMAXX Bin dokáží velice efektivně snížit výskyt bakterií v domácnostech, kancelářích, zdravotnických či jiných provozech. Senzorové koše HiMAXX Bin Vám nabídnou optimální hygienické řešení pro rychlé, čisté a účinné likvidování odpadků.

Všechny senzorové koše HiMAXX jsou vyrobeny z ušlechtilé nerez oceli, aby vydržely dlouhodobé používání v domácnostech či v kancelářích. Naše produkty vám zkrášlí domov na dlouhá léta.

Vyberte si tvar, který se vám líbí nejvíc, a zvolte objem, který nejefektivněji využijete. Široká nabídka produktů pro použití doma i v kanceláři, nebo ve zdravotnictví uspokojí každého.

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Poštovné již od 70 Kč a nad 1600 Kč poštovné a balné zcela zdarma

zasilame na slovenskokurýr

více zde

posta

 

logo

 

 

katalog česko

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info